• Info@konet.com.tr

KONET ET ENTEGRE A.Ş. 1990 yılında Konya’da kurulmuştur.

+90 (332) 355 2782

KONET 1990 yılında Konya’da kurulmuştur. 2019 yılı itibari ile Atlas Yatırım Planlama San. Tic. A.Ş. ve Barer Corporate Yatırım Holding A.Ş. ‘nin kurduğu güçlü ortaklık yapısı sayesinde teknoloji tabanlı ve vizyoner bir modernizasyon çerçevesinde faaliyet göstermektedir. KONET, bu doğrultuda planlanan son teknoloji makine ekipman takviyesi ve ileriye kalite odaklı bakış açısı ile ciddi bir kapasite artışı yakalamıştır. Ayrıca sektörde yer almayan üretim alanlarını da hizmet portföyüne dahil ederek sektöre yenilikçi bir yaklaşım kazandırmıştır. KONET, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarları için global bir yetkinlikte olup değişim ve gelişim hamlelerine devam etmektedir.

45.000 m² alan üzerine kurulmuş olan ve konumu açısından oldukça önemli ve güçlü bir lokasyonda bulunan KONET, şehir merkezine yürüme mesafesi uzaklıkta ve bölgenin en büyük hayvan pazarı yanında yer almaktadır.

Bölgenin en yüksek kesim ve parçalama kapasitesine sahip olan KONET, bulunduğu bölgenin %100'ünün, ülkemizin ise %10-15'inin kırmızı et ihtiyacını karşılayabilmektedir. 45.000 m² tesis alanı, güven temelli çalışma anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla KONET, kalite ve güvenin global temsilcisidir.

KONET, her aşamada gösterdiği titizlik ve sağladığı güven sayesinde Et Süt Kurumları, ulusal zincir marketler, yerel market zincirleri, üniversiteler, Tarım Kredi Kooperatifleri Satış Ofisleri ve Devlet kurumlarına hizmet vermektedir.

Satın alımlar, tüm hizmet ve taleplere cevap verebilme kapasitesi ve standart ürün verebilme (sınıflandırılmış) yeterliliği kapsamında KONET Türkiye’nin en büyük işletmesi konumundadır.